MEHTER GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

MEHTER TAKIMI KİRALAMA ŞARTLARI

1. Mehter Hizmeti Alan kişi/kurum mehter takımı ile bizzat ilgilenecek 1. derece göreve sahip kişi ile ilişkilendirilmelidir.

2. Mehter Takımı Kiralama hizmeti bizim tarafımızdan sağlandığında Görsel resimler ve isim bizim tarafımıza ait olmalıdır.

3. Mehter Takımı Açık alanda konser verecekse ses sistemi mikrofon ihtiyacı mevcuttur. Bu ister bizim ister sizin tarafınızdan karşılanabilir.

4. Mehter takımı çok uzun mesefe yürümez. Ancak program akışına göre belirlenecek mesefede Mehter Yürüyüşü ile yürür.

5. Yağış bulunan hava durumunda mehter takımı açık alanda konser veremez.

6. Anlaşma ön ödemesi yapılmadığı taktirde geçerliliğini yitirir.

7. Organizasyon Saati Önceden belirlenir, program saati başlangıç saatinde başlar ve biter. Aksi durumda Mehter Takımı Sorumluluk kabul etmez.

8. Program iptali veya ertelenmesi halinde alınan ön ödeme geri iade edilmez, Mehter takımı Program yerine ulaşmış ve herhangi bir sebepten dolayı Program yapılamıyorsa Anlaşma ücretinin tamamı alınır. Yeniden Program tarihi belirlenmiş ise tarafımızdan onaylanması gerekmektedir.

9. Mehter takımımızın Programa hazırlanabilmesi için yer Organize sahibi tarafından hazırlanır.

10.Mehter takımımız Program öncesi ve sonrası ihtiyaçları (içecek, yiyecek V.s) Organize sahibi tarafından Karşılanır.

11. Mehter Takımı Kiralama Ücreti ( Tarih, Organizasyon, Kişi Sayısı, Mesafe ) Gibi unsurlara göre belirlenir.

12. Program yeri açık ve net bir şekilde bildirilmelidir.

13. Program tarihi , Organizasyon Saati, Başlangıç ve bitiş zamanı kesinlikle bildirilmelidir.

14. Bu Anlaşma bizi davet eden her kişi/kurum tarafından okunmuş sayılır. Tarafımızla iletişim kurduğunuz anda bu sartlar okunur.

15. Anlaşmayı yapan kişi veya kuruluşun adı, İrtibat telefon bilgisi bizimle paylaşılmalıdır.

16. Program yerinin tam adresi tarafımıza açık olarak bildirilmeli var ise konum bilgisi paylaşılmalıdır.

 

Mehter takımı müzisyenlerden ve bu işe gönül veren kişilerden oluşan bir topluluktur. Tarihte padişahlar mehter takımlarını ağırlamış ve saygı duyarak ayağa kalkarak dinlemiştirler. Mehter takımı davet ettiğiniz programlarda mehter takımının sizin özel gününüzde sizi şereflendirdiğini bu ekipteki kişilerin gönüllerinden severek bu işi yaptığını yaptıkları işin önemini bildikleri ve bu önemli vazifede onların görev öncesi dinlenebileceği, görev aralarında dinlenip mola verebileceği yerler hazırlanması çok iyi olacaktır. Çünkü kostümleri ile mehter takımı temsil eden kişiler insandır. Bu durumun unutulmaması önemle rica olunur.

MEHTER TAKIMI KİRALAMA

Mehteran.Com "Mehter Adına Herşey" Sloganı ile gerçek ve % 100 profesyonel kaliteli olarak mehter takımı enstrümanları ve mehter kıyafetleri satış ve kiralama hizmetini profesyonel olarak uzman ekibi ile her yaşa göre mehter takımı için yapıyor. Oluşturacağınız gruplar için mehter hocaları ile en iyi şekilde mehter takımı eğitimi veriyor. Sizlere mehter alanında tüm konularda uzmanlık alanı ve çalışmaları ile hizmet vermekten gurur duyuyor. Türkiye'nin en iyi mehter takımı olarak her yaşa her gruba her şehir ve her ilçeye uzman mehteran ekipleri ile hizmet veriyor.

MEHTER TAKIMI