SIK SORULAN SORULAR

Anasayfa   -   Sık Sorulan Sorular

İstanbul içinde nerelere hizmet veriyorsunuz ?

İstanbul ; Avrupa yakası ve anadolu yakası tüm ilçelerine hizmet vermekteyiz. Ayrıca Türkiye'nin tüm illerine ve Dünya'nın tüm ülkelerine hizmet vermekteyiz.

Ekibiniz kaç kişiden oluşuyor ?

Ekiplerimiz ; 6 kişiden başlayarak, 8 kişilik, 10 kişilik, 15 kişilik, 20 kişilik, 25 kişilik, 32 kişilik, 45 kişilik, 60 kişilik, 90 kişilik olmak üzere 10 mehter takımı grubundan oluşmaktadır. Sizin organizasyonunuza en uygun ekibi seçerek, uzmanlarımız tarafından organizasyon planlaması yaparak hizmet alabilirsiniz.

Sünnet Düğünü için Mehter Takımı Nasıl olmalı ?

Sünnet düğünü organizasyonlarınız için mehter takımı kiralama hizmeti alırken mini mehter takımı grubu seçilebilir. Seçeceğiniz mehter takımı grubu eğer sünnet düğününüzde iyi bir ekip güçlü bir mehter takımı istiyorsanız suğra mehter takımı sizin için ideal olacaktır.

Kaliteli mehter takımı seçimi nasıl yapılır ?

Kaliteli mehter takımı kiralama hizmeti almak için, bütçeniz uygun ise ve yapacağınız programın kalitesi yüksek ise 20-30 kişi aralığında 3 kat bir mehter takımı kiralama yaparak güçlü ve gösterişli olması gereken bir mehter konseri dinletisi dinleyebilirsiniz.

MEHTER TAKIMI KİRALAMA

Mehteran.Com "Mehter Adına Herşey" Sloganı ile gerçek ve % 100 profesyonel kaliteli olarak mehter takımı enstrümanları ve mehter kıyafetleri satış ve kiralama hizmetini profesyonel olarak uzman ekibi ile her yaşa göre mehter takımı için yapıyor. Oluşturacağınız gruplar için mehter hocaları ile en iyi şekilde mehter takımı eğitimi veriyor. Sizlere mehter alanında tüm konularda uzmanlık alanı ve çalışmaları ile hizmet vermekten gurur duyuyor. Türkiye'nin en iyi mehter takımı olarak her yaşa her gruba her şehir ve her ilçeye uzman mehteran ekipleri ile hizmet veriyor.

MEHTER TAKIMI